Cesta k lásce - 1, kapitola

31. ledna 2013 v 21:02 | Simeonkaaa, sauronis1 |  Cesta k lásce :)

"Mami, tati, prosím!" smutně prosila Nathalie.
"Nathy, řekli jsme, že ne. Musíme se stěhovat, víš?" řekla Nathina maminka.
"Ale vy vůbec nechápete, že jsem tu šťastná a že tu mám kamarády! Myslete někdy na mě!" se slzama v očích odešla Nathy do svého pokoje.


"Blbí rodiče, kvůli nim přijdu o všechno! Úplně o všechno." rozbrečí se. Ale potom dostane velice dobrý nápad, jak jim vysvětlit, že se tu cítí skvěle a že chce, aby Francie byla i nadále jejich rodným státem.
Další den, když Nathalie šla do školy, měla už celý plán promyšlený. Po vyučování zůstala ve škole - stavila se u paní učitelky, která se na ni velice hodná, v kabinetu, aby porozuměla učivu - ona tomu ale rozuměla! -, které teď berou. Jak odešla, uviděla sexy kluka. Nathalie uvidí naději a půjde za ním. Ale potom zjistí, že ten kluk šel za jinou holkou. Nathalie se rozbrečela a utíkala do hospody "U tří piv". Ale jen tři piva si nedala... opravdu byla v žalostném stavu. Seděla na stoličce u barmana a vtom za ní přišli tři muži kteří s ní začali mluvit...
"Čau kočičko, nechceš svést v mém novém Ferari?" Koukne se na ni svůdným pohledem, ten druhý zase říká
"S námi se budeš mít jako v sedmém nebi" Zamrká na ni.
"Nenechci vy blázni, už budu muset jít domu" Řekne Nathalie.
"Ale jasně že chceš" Pokusí se ji chytit, jenže Nathalie uhne a vyběhne z hospody, marně. Ti tři muži za ní doběhly a chytili ji, Nathalie křičela ze všech sil ale nikdo ji nepomohl i když tam bylo velice hodně lidí, asi věděli co jsou tihle "drsní týpci" zač.
"Tak a teď půjdeš s námi" Řekne ten muž co ji chytil a a zacpal ji pusu rukou. Šli s ní do temné uličky kde ji hodili do špinavých krabic.
"Svlékni se!" Řekl jeden z nich, ale Nathin nic neudělala.
"Svlékni se!" Řekl a začal z ní sápat oblečení, už ji málem svlékl ale v tom se zezadu ozve:
"Ruce vzhůru! A otočte se ke mně!" Nathin utekla k policistovi co se tam oběvil. Po hodině už mluvila s policistou, co se ji ptal co se stalo, nakonec tam přijeli i Nathini rodiče a vzali ji sebou domů, nejdřív ji litovali a zahrnovali rodičovskou láskou ale pak na ni začali řvát, proč šla do té hospody, nakonec to zkončilo tím že ji dali domácí vězení na měsíc.
"Super! Takže měsíc zalezlá v pokoji!" Rozkřikne se Nathin co vejde do pokoje a kopne do postele. Po pár dnech začne být zoufalá a pořád se kouká z okna. Když tam jednou uvidí toho kluka za kterým šla a kvůli kterému se opila, tohle na ni již bylo moc, schoulila se na posteli a začala brečet. Když přestala brečet, tak se rozhodla, že udělá něco šíleného, otec byl v práci a matka na nákupu, zavřela se v koupelně a napsala rozlučkový dopis, potom vzala žiletku... ano udělala to... ztratila moc krve, když se znovu probudila byla v nemocnici, okolo sebe měla samé přístroje na udržení jejího života... koukla se okolo sebe, byla tam její matka a držela její ruku, i přes tu bolest svoji ruku vytrhla z matčina sevření.
"Probudila se! Setřičko!" Slyšela Nathin spíše v ozvěně. Pak se stalo to co by nikdy Nathin nečekala, když matka odešla z jejího nemocničního pokoje přišel ten krásný kluk co ho Nathali sledovala.
"Ahoj" Usmál se na ni.
"Slyšel jsem že jsi se chtěla podřezat" Řekne trochu smutně...
"Proč?" Nechápavě se na ni koukne.
"Víš... já tě sledovala" Pauza, musí nabrat dech.
"A asi jsem se do tebe zamilovala" Dalši pauza
"Ale pak jsem tě viděla s jinou" Posmutněle schodí z něho svůj zrak.
"To byla moje kamarádka!" Sedne si na kraj Nathalininy postele.
"No a víš, ty se mi taky líbíš" Jejich zrak se protnul...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 N. N. | Web | 1. února 2013 v 9:36 | Reagovat

To je hezký :) Jsem zvědavá, jak to bude dál :)

2 Dendyss photography Dendyss photography | Web | 1. února 2013 v 13:35 | Reagovat

Nádherné, připomíná mi to nějaký film, který jsem viděla v dětství .. Miluju takové kapitoly :)) Je to totiž ze života :)) Těším se na druhou kapitelu :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama