Můj deníček 1

23. ledna 2013 v 19:02 | Simeonkaaa |  Deníček
Takže.. středa.. No, nebylo to zase tak "ideální".. Ráno jsem vstávala v 8:00, protože jsem šla k doktorce. No tak jsem se oblékla, vyčistila zuby atd. No a najednou bylo 8:30 a to už jsem měla být na cestě. Takže jsem si rychle oblékla bundu a boty a s mamkou a taťkou jsme šli do auta. Cesta trvala asi 30 minut. Jak jsme tam dojeli, rychle jsme šli do čekárny. Před námi byly 4 lidi, v ordinaci někdo byl. Mysleli jsme si, že to je baba s děckem, ale jak po půl hodině odešly z ordinace, zjistili jsme, že to byla jen jedna baba. Jak si začala oblíkat bundu, tak tam narazila asi na kámošku, se kterou si ještě dlouho povídala. Jak odešla, taťka řekl, že se ani nediví, že tam byla půl hodiny. No a pak to šlo rychle. No a potom přišla řada na nás a já a mamka jsme šli do ordinace. Doktorka se mě zeptala, že co mi je a já se jen podívala na mamku - znáte to, ne? :D -, aby řekla, že jsem nemocná.
"Kašle, bolí ji hlava a krk" řekla mamka.
A tak mi doktorka dala léky, poděkovali jsme a vypadli z ordinace. Potom jsme jeli do obchodu (hej asi penny,teď nevím :D), mamka šla pro léky a já s taťkou do obchodu. Já si koupila Popcorn, protože tam je MEGA PLAKÁT 1D!!! (Nejlepší je Zayn x3333 ) A potom ještě další plakáty (PSY, Taylor Swift, Marek Ztracený, Carly Rae Jepsen, Lady Gaga, Kesha, Twilight, Tomáš Klus atd.)
A zrovna, když jsem si ten časopis četla, se mi začalo dělat blbě. Myslela jsem si, že že v autě pozvracím, ale ani ne za minutu jsme byly před domem. Rychle jsem utíkala na záchoda tam se pozvracela ( FUJ! :'/). Tak jsem si potom lehla a pustila si telku. Už ani nevím, na co jsem se dívala, ale vím, že jsem třídila Céčka podle barvy :D
Za 2 hodiny potom přišla mladší ségra a protože mě se nechtělo do obýváku pro NTB a nabíječku, donesla mi ho ona. A od té doby jsem na NTB. Poslouchám písničky (Holki, Adele, Lordi atd.) a žeru Zlaté esíčka :D A co jste vy dnes dělali? :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Susie Susie | 23. ledna 2013 v 19:23 | Reagovat

To já jsem dneska jela na zkoušku a zvládla jsem ji :)) takže teď jsem na sebe velice pyšná, ale jelikož jdu zítra na další, tak to asi nebude trvat moc dlouho. Brzy se uzdrav :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama