Cesta k lásce - 2. kapitola!

3. března 2013 v 15:57 | Simeonkaaa |  Cesta k lásce :)
Další den se Nathalie probudila a vedle nemocničního lůžka stála na nočním stolu váza s červenými růžemi.
"Ahoj, zlato!" řekl ten krásný kluk ze včerejška, "Celý den jsem u tebe seděl a čekal, až se vzbudíš. Jsi nádherná, když spíš." Usměje se na ni a Nathalie je jak v sedmém nebi.
"A jejda, promiň, já se ti nepředstavil.. Já se jmenuji Jeremi." Zazubí se na ni. Nathalie se nadechla, aby řekla své jméno, ale Jeremi jí nežně položil na rty ruku. "Nic neříkej, musíš se šetřit. Musíš nabrat sílu, aby jsi byla silná a dostala se z tady téhle.. nemocnice. Já vím, ty jsi Nathalie, slyšel jsem tvé rodiče, jak o tobě mluví.."
Najednou se ve dveřích objeví Nathalinina mamka a všechno zkazí. Jeremi sundá svou ruku z jejích rtů a usměje se na ni. Když Nathalie uvidí, že se její matka na Jeremiho mračí, řekne Jeremimu, že by už měl jít.
"Dobře, ale zítra se tu stavím, abych věděl, jak se ti vede a znovu tě uviděl. Jsi nádherná jak sluníčko na nebi..." Usměje se na ni a dá jí pusu na čelo. Podíval se na Nathalininu matku, která měla nejspíš chuť zfackovat ho, nakopnout ho nebo tak něco.. Přece nebude osahávat její dceru, to se nesluší!! Ale nakonec mu jen řekla suché "Naschle".
Když Jeremi odešel, matka se furt mračila.
"Mami, nemrač se furt, máš být ráda, že konečně někoho mám, někoho, na koho se můžu obrátit.."
"Ale vždyť tohle je úpně cizí kluk, jenom tě chce využít!" V matčiných očích se objevil strach, "Bojím se, že ti něco udělá, že ti ublíží!."
"Neboj se, s ním se cítím v bezpečí, jsem s ním šťastná.."
"Nikdy nepůjdeš někam s nějakým cizím klukem!!"
"Proč bych nemohla? Je to můj život a já ho MILUJU! To nemůžeš ovlivnit!" Nathalie vstala z lůžka a šla k matce, v očích měla hněv, "Myslíš si, že mi můžeš pořád kecat do života? A mysllíš si, že já si to nechám líbit? NE! Už nechci poslouchat tebe a ty tvé kecy! Už toho mám plné zuby!" Nathalie se cítila vyčerpaná, ale chytila se kraje lůžka a pevně se ho držela, protože cítila, že by mohla spadnout.
"Dobře, dobře, uklidni se, lehni si a odpočívej.." Matka cítila, že to přepískla, když viděla, že je Nathalie úplně vyčerpaná.
"Ne! Nelehnu si! A ještě něco ti povím..!" Nathalie to už nezvládla a omdlela. Byla hrozně vyčerpaná.. Naštěstí byl Jeremi za dveřma a všechno slyšel. Slyšel i její matku, jak křičí "Pomožte mi někdo, moje dcera omdlela!"..
Jeremi ryhle utíkal za sestřičkama a cestou jim vysvětlil, co se stalo.....
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama