Cesta k lásce - 3. kapitola!

5. března 2013 v 11:04 | Simeonkaaa |  Cesta k lásce :)
Nathalie byla celé 4 dny v kómatu. Její rodiče byly cen a noc u její postele a sledovali, jestli se její stav zlepšil. Když už se Nath probrala, čekala, že tam bude i Jeremi. Ale on tam nebyl.
"Mami, tati.." promluvila vyčerpaně Nath.
"Nathalie! Proboha, ty jsi nám dala! Jak se cítíš?"
"Co.. Co se stalo?"
"Byla jsi celé 4 dny v kómatu, když jsme se spou hádali.." vysvětlila její maminka.
"A.. Kde je Jeremi?" zeptala se Nathalie, "Myslela jsem, že tu bude se mnou.." sklopí oči a začne se jí chvět brada.
"Víš, já ho poslala domů, protože tu u tebe byl celé 3 dny.. Bála jsem se, že to už nevydrží." začala vysvětlovat její maminka.
"Ale to přece není pravda, Beth, přiznej si to, ty jsi ho krutě vykopla! Nath, je mi to líto, ale tvoje maminka ho poslala do pr*ele...!"
"Mami? Je to pravda?" Vykulila Nath oči a po tváři ji slzy, "Jak jsi mi to mohla udělat??"

Zatím, co Nath na nemocničním lůžku brečela, sestřičky stály za dveřma a hlídali, aby se tam nikdo nedostal. Dostali to za úkol od Nathaininých rodičů a jim nezbylo ni jiného, než jen je poslechnout a vyplnit jejich rozkaz.
Jeremi pobíhal na chodbě sem a tam a potom se rozhodl. Odhodil sestřičky od dveří na strany a vběhl do dveří.
"JEREMI!!" zakřičela radostně Nath, vyběhla z postele, nehledě na nemocniční hadičky, co měla zapíchlé v těle.
"NATH! Lásko moje! Konečně tě můžu obejmout, políbit tě! Pane bože, ty jsi mi tak chyběla! "silně ji obejme, potom se jí podívá do její uslzené tváře a políbí jí na rty. Byl to jejich první polibek..
Tohle bylo na Nathalinu matku dost, neřekla mu to snad dost jasně?! Neřekla mu, že jeji dceru již nikdy neuvidí!? Otec viděl na matce, jak se hněvá a tak ji radší chytil za ramena.
"Beth, tak dovol Jeremimu, aby se s naší dcerou setkával. Ale musí nám slíbit, že Nath nic neudělá.."
"NE! Už jsem mu jednou řekla, že s Nath nic nebude mít! Nechci riskovat, ž potom budeme chodit na policejní výslechy, že ji sexuálně obtěžoval nebo tak něco!"
"Ale on takový není, mami!" zastávala se Jeremiho Nath.
"A jak ty to můžeš vědět? Znáš ho ani ne týden! Ani nevíš, kolik mu je, kde bydlí a takové podobné základní věci! Tak mi neříkej, že jaký je, když ho ani sama pořádně neznáš!" to už matka na Nath křičela.
"Ale vím o něm, ž to není žádný úchylák, co mě jen chce využít! Je to skvělý člověk a já ho miluju, pochop to mami konečně!" Nath měla slzy na krajíčku a jen tak tak se jí povedlo je zadržet.
"Beth, pojď, půjdeme pryč.. Jen tě to tu rozrušuješ, potřebuješ si pořádně odpočinout.. Budu s tebou doma, budu se o tebe starat. Jen už žádný stres, zlatíčko.." mluvil na Beth Nathalinin otec a vedl ji pryč z nemocničního pokoje.

"Zlatíčko, zase jsem tu sám s tebou." Jeremi se zamilovaně podíval na Nath a znovu ji políbil. Nath jí polibek opětovala a v tu dobu si přála jen pár věcí - zůstat tu s Jeremim navždy, už nikdy se nestěhovat a žít s Jeremim šťastně až do smrti... Snad se Nath tyhle přání vyplní a Nath bude konečně šťastná..

(: KONEC 3. KAPITOLY :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katie~ Katie~ | Web | 5. března 2013 v 11:13 | Reagovat

pekný blog :)

2 Simeonkaaa Simeonkaaa | 5. března 2013 v 12:21 | Reagovat

[1]: Děkujeme :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama