Cesta k lásce - 4. kapitolka ;)

6. března 2013 v 17:45 | Simeonkaaa |  Cesta k lásce :)
Doma se Nathlininy rodiče pohádali. Samozřejmě, bylo to kvůli Jeremimu..

"Ale já s o Nath bojím! Ona je strašně křehká, kdyby ji znásilnil, bude jí to doprovázet po celý život, chápej mě!" ustaraně řekla Nathalinina matka.
"Nic se jí nestane. Já nahodou toho chlapce znám, kdysi jsem dělal pro jeho otce. Potkal jsem ho ve fabrice a skvěle jsme si popovídali, je úžasný, pro Nath se skvěle hodí.."
"Tak ty si klidně buď na Nathalininé straně, ale když se jí něco stane, bude to tvoje chyba!" Nathalinina matka odešla z kuchyně a při odchodu práskla dveřmi. V ložnici si pěkně poplakala a zjistila, že bude muset poslechnout jak Nathalii, tak i jejího manžela.
'Jeremi by přece jen mohl být skvělý kluk. A jestli chci pro Nath to nejlepší, bude lepší, když Jeremimu dovolím se s Nath scházet..' napadlo ji, a když se dostatečně vyplakala, začala dělat všechny domácí práce, co ji jen napadly. Chtěla na to alespoň na chvíli zapomenout a zbytečně se nestresovat...

V nemocnici bylo Nath nádherně. A to jen proto, že u ní byl každou chvíli Jeremi. Ale v tom tam přišel polda, protože na něj matka zavolala fízly, svůj nápad nechat Nath a Jer spolu zahodila! Chytnou Jeremiho za paže a odtáhnou pryč.
"JEREMI! Pane bože, co s ním děláte?? Pusťte ho! Vždyť nic neudělal!" utíkala za nimi Nath a snažila se zjistit, co se děje. Ale policista ji jenom shodil na zem.
"Vaše matka si nepřeje aby jste se s tímto mužem sházela, řekla že to je obyčejný zločinec!" Řekl policista.
"Ale to je úplná pitomost!" Křičela Nath po celé nemocnici.
"Nech je Nath, ať si myslí co chtějí, pak stejně uvidí že jsem nevinný" Řekne Jeremi, když už s ním odcházejí z nemocnice. Nathalie se na místě rozbrečí a sedne si na studenou podlahu.
"Jeremi!" zašeptá Nath, hlavu položí na kolena a dá se do štkavého pláče...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama