Můj deníček 2

6. března 2013 v 17:54 | Simeonkaaa |  Deníček
Hehehehe... Dnes je vážně super den.. Jen mě se.. štve jedna věc - musím se pořád přetvařovat a povídat, že je ABSOLUTNĚ VŠECHNO v pořádku. Ale bohužel není a mě to přetvařování už sere! I kdyby jsem se chovala tak, jak se teď cítím, stejně to nikoho nezajímá. Spolužačky to vykeaj celé škole, rodičům to je jedno. Život prostě není fér, ať už jste jací jste.. To se nedá změnit.


Mno, dnes jsem byla se třídou v Hodoníně na Úřadu práce. Ráno jsem vstávala v 5:30. Než jsem se zase nachystala atd., tak už dávno bylo 6:30... V 6:45 jsem vyšla a na zastávce jsem byla asi 10 minut před odjezdem. V autobuse jsem seděa se spolužačkou, se kterou jsem se domlouvala, že o letních prázkách s ní půjdu na brigádu. A že bych u ní mohla spát ve stanu a že bych si mohla vzít i nějakého kluka. Dnes se s tím klukem zkusím domluvit, snad mu to rodiče dovolí :P A nebude tam ani wifi, takže se s ním nebudu moct spojit, což je pěkně na hovno :( No, ale to jsem přeskočila.
Když autobus přijel, koupila jsem si lístek.
"Poloviční, Hodonín." řekla jsem, vzala si lístek a dala řidičovi autobusu 21 kč. Ano, tolik vážně stál lístek do Hodonína.
Jen jednou jsme přesedali, a to jsme tehdy měli asi půl hodiny volno. Poblíž byl obchod, tak jsem si se spolužačkou koupili pečivo a čokoládu. Pečivo stálo 2.50,-, tak jsme si vzali 4 kusy - pro každé dva. Koupilli jsme si také čokoládu, kterou jsme snědli v buse, který už jel přímo do Hodonína.

V Hodoníně jsme byly dohromady asi 3 hodiny. Na Úřadu práce jsme byly 2 hodiny - asi! :O - a potom jsme měli hodinový rozchod. Se spolužačkou jsme se nejprve běželi najíst, protože jsme neměli ani pořádný oběd. Potom jsme šli do obchodů s oblečením a já si koupila dvoje tanga - ano, byly za malou cenu a takové pěkné!! :D -. Ale tak jako jedny tanga za 5,- se jen tak někde nesežene! :O :D Potom jsme běželi do hračkářství a tam si koupili sprej na vlasy - žůžová! :D O prázkách si chceme nabarvit vlasy na růžovo :P :D Jsme šílené, my víme :DDD

No a potom už dávnobylo 12:00 a my v tolik už měli být na autobusáku! Běželi jsme tam a cestou jsme potkali ostatní holky z naší třídy. Na autobusáku byy jenom kluci ze třídy, učitelka nikde. Naštěstí autobus jel ve 12:10 a ona do té doby přišla. Potom jsme jeli domů a to je asi tak vše.. :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dendyss photography Dendyss photography | Web | 7. března 2013 v 19:23 | Reagovat

Myslím, že takto to má většina lidí

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama