He is real! [Minecraft příběh 1. díl]

28. května 2013 v 20:52 | sauronis1 |  To ostatní
"On existuje!" Křičel jsem na vesničany ale oni mě nevnímali, vážně si mysleli že jsem blázen.
"Mami, o čem to ten pán mluví?" Zeptá se jedno dítě a jeho matka ho radši odtáhne pryč, nikdo mi nevěří...
"Pusťte mě! Prosím! Věřte mi!" Křičím až do noci, když už jsou všichni pryč... najednou uvidím dvě světla, vypadající jako oči, oči které se přibližují...
"Ne! NE! To je on!" Křičím po celém náměstí kdej sem uvězněn v kleci. Jedno okno se rozsvítí, a pak zase zhasne. Zatím jsou ty zářící oči téměř u klece. Přitisknu se k kleci a modlím se k Notchovi. Zatím je on, Herobrine, v mé kleci a chystá se zabít mě jeho diamantovím krumpáčem. Čekám nehnutě na smrt, zavřu oči a... za pár vteřin je otevřu, Herobrine je pryč a vidím jen šedou postavu s kloboukem a lukem v ruce. Je to Notch nebo mám jen vidění a už jsem v nebi? Pokusím se vstát, ale klec je moc malá a já se praštím do hlavy.
"Jauvajs.." Řeknu potichu a vidím dveře od klece otevřené, ale postava již zmizela. Vyjdu a kouknu se po šedém náměstí. Nikde nikdo... nebo si to jen myslím? Kouknu se na strom, a na něm vidím černou věc s mnoha, strašidelnýma, červenýma očima. Pak mi došlo že na mě jde skočit, otočil jsem se a chtěl utéct, ale zatím se tato černé věc odlepila od stromu a skočila mi na záda. Pak jsem cítil bodutí do krku, vybavila se mi hodina obrany proti příšerám. Pavouk, nenechte ho aby vás kousl! Když už se tak stane máte jen 24 hodin na rozloučení s rodinou a už se můžete jít zakopat. Připadalo mi to absturdní, ale teď se tomu tak nesměji. Upadnu do mdlop, v snu vidím komoru, okolo mě je samá hlína a redtorche. Potom se otočím a tam vidím krumpáč jak se tam vznáší... a pak jak se blíží blíž a blíž... potom se probudím, celé cesnice je v troskách... oheň je všude a vesničané mrtví. Došlo mi že mám asi jen 17 hodin života... nebo je nějaké řešení pro to abych nešel tam nahoru za Notchem?

________________________________________________________________________________________________________________
Trápilo mě svědomí že jsem nic nenapsala tak tady máte povídku... :D Asi budu pokračovat, jestli se to bude někomu líbit... jako že nebude :'C :D Ale tento týden jedu na školu v přírodě a tak tu nebudu no :c Ále, to přežijete :P + BONUS! :O Píseň a video s Herobrinem: (poslouchám pořád do kola! :D)A tady je obrázek Herobrina :3 :

(Herobrine je ten s bílíma očima a Steve je ten druhej :3)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama