Jak se pozná (ne)dospělý člověk?

4. června 2013 v 13:55 | Simeonkaaa |  To ostatní
Otázka, nad kterou by se měli zamyslet hlavně moji spolužáci, kteří mi neustále opakují, že jsem jak děcko. Odůvodní to například tak, že mám blog. --- Za chvilku poskládají sérii vlaštovek a házejí je z okna, nebo po sobě hážou křídy. Jak vyspělé, že?

Tomu, že blog je jen pro děti a dospělí neblogují, se budeme chviličku věnovat. Každý bloger totiž potvrdí, že je to úplná kravina. Existuje tolik dospělých lidí, kteří blogují! Mohli bychom jmenovat dlouho. Co taková Edith Holá? Dospělost ji nikdo neodepře, když má děti. Spolužák mi na to odpověděl, že blogující dospěláci jsou retardi. Tak za prvé, je pěkně hnusné dělat si srandu z retardovaných a za druhé Edith asi retardovaná nebude, když vydala knihu. Jenomže to by spolužák musel vědět, co retardace vůbec je...


Další náznak toho, že bych mohla být dítě, je to, že nosím tričko s obrázkem pejsků (Auggie doggie and doggie daddy). No, pro mne za mne, ať se mu to klidně nelíbí. Ale proč bych kvůli tomu měla být dítě? Tolik lidí nosí tričko s obrázkem! Třeba oblíbená bastard trička. Jedna spolužačka jich má snad hromadu. A říká ji někdo, že je dítě? Samozřejmě ne... A kdyby to moje tričko bylo pro děti, proč by se prodávalo jako dámské? Hahaha. A mají to.

Chovám se ve škole "úplně normálně." ( Hah, taky si občas zablbnu, ale to snad každý, no nemám pravdu? :D)
Neschovávám spolužákům věci. Nevkládám do třídnice kytky a nebavím se nad tím, jak je potom biologářka naštvaně vyhazuje. Nekupuju myši s úmyslem poslat je do Eurestu. Neodlepuju nálepky na záchodech.Nešulám celou hodinu kuličky z kousíčků písemek a po nikom jim neházím. Nezanechávám pod sebou nepořádek. Vyučování beru vážně. Nehejtuju všechno kolem.

Nechci o spolužácích tvrdit, že se chovají jako dětičky (a to proto, že se chovají jako blbí puberťáci), ale než to o někom začnou tvrdit, měli by si uvědomit, jak se chovají oni sami. Holt, ty dva roky opožděnosti jsou na nich pořád znát... :))
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama