2) Podvody, faleš, lži ..

12. července 2013 v 21:59 | Simeonkaaa |  1000 věcí, co fakt nesnáším!
..a vše co s tím souvisí. Faleš a přetvářka jsou dnes prostě všude a jsou nejlepšími kamarády lidí. Dneska už je málokdo upřímný, málokdo uzná vlastní chybu, raději se přetvařuje aby si ušetřil bolest a utrpení... Závidím těm, kteří ani jednou v životě nenasadili masku FALŠE a LŽI.
Hodněkrát jsem na tyhlety kaziče života narazila. Spálila jsem si o ně prsty, byly jako oheň, který nikdy nevyhasne. Jsou prostě jako různé druhy zapalovačů, které můžete kdykoliv použít, pokud na to máte srdce.
Anebo si faleš představuji jako děsivě realistické divadlo. Jsou tam lidé s maskami, které se tváří příjemně, vlídně, mile,.... a ve skutečnosti mají za úkol vás psychicky zničit. Hurá, valí se na nás psychická apokalypsa. Nějak nejde se tomu vyhnout, ty zapalovače jsou prostě všude a jsou zadarmo. To je na tom to nejhorší. Ale počkejte, až zafouká větřík a plamínek se obrátí na vás. To se potom spálíte raz, dva.
Je mnoho důvodů, proč nenávidím faleš, nesnáším podvody, nesnesu přetvářku. Ale přiznejme se-kdo do toho někdy nespadl? Lhal někomu do očí, protože musel? Vymýšlel si, aby byl zajímavější? Podváděl, protože chtěl dosáhnout vlastního štěstí? Máme to v sobě. A kdo ne, je robot.

Čím víc o tom přemýšlím, tím víc zjišťuji, že je to naprosto moje nejnenáviděnější věc. Věc? Spíš pocity. No, ale ať to má jakoukoliv kategorii, přece jenom to není nic, co bychom měli dávat na první místo do žebříčku Tak, a teď se budeme chovat slušně. Ona ta milá nálada je taky přetvářka, když se používá až podezřele často. Uvnitř křičíme, ale zvnějšku by nás lidi nejradši objímali až do alelujá. No ještě že neexistuje schopnost čtení myšlenek. Takový Éda Cullen by z nás byl už pološílenej (a s poznámkama, že to neni možný na mě nechoďte).

Jo, co na srdci, to na jazyku. (Ne)buďme upřímní. Všechno se obrátí jako boomerang vždy zpátky. Ať chceme, nebo ne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama