Pár rad, jak si užít léto :)

10. července 2013 v 17:42 | Simeonkaaa
A máme tady prázdniny, se kterými jsou spojené dovolené, párty, drinky, koupání, opalování a i letní lásky. Možná se během léta zamilujete, možná si jen užijete.
No já vám poradím, jak si prázdniny užít.


Lenošte
Nezapomínejte v letních měsících relaxovat, natáhněte se na deku a začtěte se do vaší oblíbené knížky, které čtete každé léto. Bez výčitek si dopřejte pohodu a především klid.

Sladce hřešte
Vydejte se do cukrárny a dejte si velkou porci zmrzliny. Přestaňte alespoň pro tuto chvíli počítat kalorie a vychutnávejte si bez výčitek chladivé osvěžení.
Vypněte telefon, budík a odhoďte hodinky
Vstávejte až se sama vzbudíte, budete se cítit skvěle. Uložte budík hluboko do zásuvky a užijte si spánku.

Nestyďte se a hrajte si
Vraťte se na chvíli do dětských let a oprašte společenské hry, zahrajte si "Aktivity", "Dostihy", složte puzzle nebo se pusťte do odvážnějších kreativních her.
Obejměte se
Sama sebe a proč? Protože se okamžitě uvolníte. Sedněte si, skrčte nohy, obejměte se rukama křížem a snažte dosáhnout dlaněmi na lopatky. Je to účinný cvik pro uvolnění napětí.
Vstávejte pomalu
I naše tělo potřebuje pomalý rozjezd. Protáhněte se, zahýbejte prsty u nohou, zaposlouchejte se do okolních zvuků a zhluboka se nadýchněte, abyste se pozvolna vpravila do okolí. Alespoň teď v době prázdnin si nevyčítejte, když si poležíte o čtvrt hodinky déle. Určitě si to zasloužíte.
Zpívejte si
Kdo si umí zazpívat od plic, bývá šťastnější. Zpíváte falešně a stydíte se, že vás někdo uslyší? Zanotujte si ve sprše, voda vás ochladí a zpěv uvolní.

Choďte bosky
Kdy jindy, když ne teď. Dopřejte chodidlům pocit svobody, vyzujte se a šlápněte do trávy. Tráva lechtá, říční oblázky a studená voda příjemně chladí a masírují.. :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ník Ník | 11. července 2013 v 8:41 | Reagovat

No vidíš jak jsem ti hezky poradila :D šikulka :P

2 Simeonkaaa Simeonkaaa | Web | 11. července 2013 v 9:55 | Reagovat

[1]: :'3 Děkuju, dvojčí!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama