Jednodílovka :3 =^.^=

10. srpna 2013 v 18:30 | Simeonkaaa |  To ostatní
"Tady jsou snad jen samý holky." stěžovala si Sím.
"Počkej chvíli, za chvíli by měli přjít kluci.." její nejlepší kamarádka Sau stále pozorovala vchodové dveře a čekala, až sem přijdou ti dva kluci, ti dva úžasní, hezcí a sexy kluci.
"Už tu měli být před půl hodinou a stále nic, tak mi řekni, jakto, že tu pořád nejsou?!"
"Třeba jen to letadlo z Londýna do Česka mělo zpoždění a proto tu ještě nejsou."
"A co kdyby nám třeba poslali smsku, že přijdou později?"
"Třeba tady někde jsou, pojďme se podívat." Sau a Sím se prodírali tančícími dívkami. Párty se rozjížděla, muzika byla puštěná na plné pecky, všude okolo byly spousty jídla a pití.
"Pořád si myslím, že tu párty jsme měli udělat někde jinde, a né u nás doma." Rozhlížela se Sím ve snaze najít ty dva nejúžasnější kluky.
"Ale no tak, jde přece o tvé 15té narozeniny. Musíme to pořádně oslavit. Navíc ve vašem domě je tolik prostoru pro miliony lidí."
"Taky tu je ale spoustu věcí, co se dají rozbít," Sotva to dořekla, slyšela, jak kdesi před sebou rozbili vázu.
"Sakra!" Sím se rozkřikla a hned potom řekla, "Pojď si dát drink, než se z toho zblázním!" Řekla rázným hlasem a otočila se na vysokém podpatku. Sau šla za ní a dívala se na ostatní jak se baví. Potom se podívala na Sím a viděla, že kouká někam z ni. Podívala se tam, kam koukala Sím.. A tam uviděla kluky. Oba dva se smáli na Sím a Sau, ostatní holky nevnímali. Ostatní jim byli ukradení. Mohly být krásné, milé, sexy, mohly mít výstřihy až někam po kolena, ale oni si jich nevšímali.
Sím si zamilovaně povzdechla a šla za jedním klukem. Za svým klukem.
"Hey baby, to ty si udělala tuhle party? Je cool." Mrkne na ni a usměje se jeho bílým úsměvem.
"Vlastně my dvě." Přiběhla tam Sau a stoupla si kousek za Sím.
"Máte to tu fakt suprový." Ozval se druhý kluk a šel k Sau, "A tohle je fakt pěkná holka!"
Sím se podívala na Louise a Sau a jen tak prohodila: "Sluší jim to spolu." A usmála se na Zayna.
"Díky" Začervenala se Sau,"Sau, Sau Muller. Jak se má Kevin?" Zeptala a snažila se udržet smích.
"Jo no, dost jim to sluší. Snad nám to bude taky tak slušet" Usmál se na Sím svím nejlepším pohledem.
"Jsi jediná fanynka, která, když mě potká, se ptá na Kevina." Zasměje se. "Má se celkem dobře, ale myslím si, že se mu teď stýská. Nechal jsem ho totiž v Londýně s ostatníma. Snad přežije." Usměje se na ni.
"Zayne? Půjdeme si zatančit?" Zeptala se ho Sím a udělala na něj psí pohled.
"Fajn, ale neočekávej že jsem nějakej dobrej tanečník" Řekl Zayn, chytil ji za ruku a šel s ní na taneční parket.
"Je super že se má dobře." Usmála se Sau a udělala krok vpřed takže se skoro dotýkala Louise.
"Nechceš si třeba... dát drink? Řekne svůdným hlasem.
"Moc rád." Chytne ji za ruku a podívá se na ni svýma kouzelnýma očima.
"Myslela jsem si, že se tu neobjevíte, když jsme vás neviděli přicházet. Ani nevíš, jak jsem byla smutná, když jsem tě tu neviděla. Ale potom jsi se objevil" Usmála se na něj, zatímco tančili na parketu.
"Prostě vím kdy přijít ve správnou chvíli" Řekl pomalu Zayn.

"3...2...1.. Teď! Na ně!" Najednou na Sím a Sau skočila banda holek a začala je rvát.
"Vraťte nám kluky!" Řvali jedna přes druhou.
"Nechte ji!" Zařval Zayn a sundal všechny potrhlé fanynky ze Sím."Jsi v pořádku? Neudělali ti nic?" Zayn se tvářil zděšeně.
"Hej! Pomozte mi *huehau*" Sau to nemohla to doříct protože ji jedna fanynka zakryla pusu rukou. Mezitím se na ni vrhli holky, které byli předtím na Sím.
Louis to jen z povzdálí pozoroval a potom se do toho vložil. "Holky, klid!" Zařval, ale to nepomohlo. Začal sundávat ze Sau jejich fanynky a nejradši by každé dal facku za jejich chování. Když se potom na Sau nevrhla ani jedna fanynka, objal ji. "Jsi v pořádku?" Sám z toho byl v šoku.
"Zayne! Oni mě tu snad zabijou!" Zakřičela Sím a začala se s pár fanynkami prát, ale bylo jich až moc na jednu.
"Jsem, ale tohle bylo strašný" Přitiskla se k Louisovi tak že slyšela jeho tlukot srdce. Poskakovalo sem a tam.
"Neboj se Sím!" Popadl Sím za ruku a utekl s ní do dalšího pokoje, tam se zamkli. Ale moc dlouho jim to nevydrželo. Fanynky vykopli sklo z dveří a povalili Zayna na zem a Sím odnesli někam do další místnosti, kde byla i Sau. Fanynky udělali to samé jako Zaynovi a Sím i Louisovi se Sau. Holky které drželi Louise se Zaynem dosprintovali do pokoje kde byly ostatní a dveře zabarikádovaly skříní.
Holky, které držely Sím a Sau, je přivázaly k posteli. Sau křičela o pomoc, ale až moc nahlas hrála hudba. Sím si říkala, že možná by bylo lepší, kdyby Zayn s Louisem nepřišli. A snažila se nebrečet.
Louis na tom nebyl líp než Sau a Sím. Holky, které ho držely, ho začali líbat na tvář. Louis si myslel, že to nepřežije. Nenáviděl, když se na něj nalepily fanynky. Byl to tak odporný pocit!
"Nechte mě bejt!" Křičel Zayn na celej byt. Protože mu fanynky sundavali triko. V tom všichni uslyšeli silné kopnutí do dveří.
"Tady policie otevřete!" Sau křičela jak nejvíc mohla a brečela. Najednou slyšela vykopnutí dveří, hudba se ztišila a nic nebylo slyšet. Jen Sau se snažila křičet přes ruku kterou měla přes pusu.
Sím nevěděla co se děje. Jen uslyšela nějaou ránu. Byla v šoku. Podívala se na Sau a začala dělat to, co ona. Vyprostila ruku z pevného sevření a začala škrábat, štípat, a když měla volné i nohy, tak i kopat. Potom pomohla Sau. Pak se tam obě dvě prali s holkama. Už neměli takovou sílu, takže to šlo lehce. Sím se Sau utíkalli k Zaynovi a Lousovi. A tam uviděli policii. Obě byly překvapené. Sím se potom vrhla Zaynovi do náruče a brečela.
Policista si prohlíží všechny v místnosti. "Co se tady stalo?"
Sau to všechno policistům řekla a objímala přitom Louise. Když policie odešla a s nimi i všechny fanynky, všichni si oddecchli. Sím šla uklidit střepy od rozbité vázy. Sau šla do obýváku.. A zjistila, že ty šílené fanynky rozbili i televizi.
"Co budeme dělat? Já za to dostanu pořádný výpask!" Brečela Sím, když se o telce dozvěděla. Vtom Zayna napadlo něco geniálního.
"A co kdybych vám koupil novou? Byla to přece jen úžasná párty - teda až na ty fanynky."
"Ale ne, to přece nejde!" Namítla Sím.
"A proč by to nešlo? Přece jen díky téhle párty si Louis našel holku .. a já jí taky našel." Usměje se na Sím, přitáhne si ji k sobě.. A dají si svůj první polibek. To samé udělali i Louis se Sau..

A na konec bych se Vás chtěla zeptat, jestli se Vám to líbilo a jestli byste chtěli další díl :) Já vím, je to jednodílovka, ale Sau říká, že by na to šel udělat i další díl :) Pište do komentů Váš názor :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama